Відгуки про компанію Walroose
я не відміняв замовлення, я його вже навіть оплатив
Павло Л.скасоване, бо не вийшло з першого разу оплатити, бо мабуть зараз погано працює київстар, вибачте. але передзвонили, поговорили, з другого разу вийшло. дякую
Павло Л.Чудовий товар, повністю відповідає опису, ціна адекватна. Магазин спрацював на відмінно: швидко, якісно, без тяганини, без передплати та іншого. Дякую. Гарних продажів.
Олена А.Дякую
Виталий Ф.- илья
Замовляла мийку на кухню. Якість відмінна . Отримала, дуже задоволена. Чудовий магазин. Дякую.
Оксана М.- Коментар продавця
Дякую за відгук!
Добровольская С.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дуже дякую за відгук!
Юрій І.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дуже дякую за відгук !
Олена П.- Коментар продавця


з другого разу - все дуже добре. миттєво вислали, зручний комплект.